Welkom op Brabbels
| registreren
Baby (Desmond Morris)

Baby (Desmond Morris)

Het boek ?Baby? van Desmond Morris gaat over het leerproces en de lichamelijke, emotionele en sociale ontwikkeling van de baby in de eerste twee levensjaren, met terugblikken naar het leven in de baarmoeder.

Baby (Desmond Morris) Het is werkelijk een prachtig boek wat uitnodigt om in 1 keer uit te lezen. Er wordt veelvuldig gebruik gemaakt van prachtige foto?s en transparante sheets om zo de complexiteit van het menselijk lichaam te tonen en alles wat je baby in zo?n korte tijd bereikt.

Het verfrissende aan dit boek is dat het geschreven is vanuit de ?baby? en niet vanuit de ouder of de schrijver die uitlegt hoe de ouder met zijn/haar baby om moet gaan. Er wordt op evolutionair niveau naar de baby als levend wezen gekeken en aan de hand van dit uitgangspunt worden de verschillende ontwikkelingen van de baby uitgezet.

Kenmerkend voor Desmond morris is dat hij veel ?voor de hand liggende? feiten analyseert wat ervoor zorgen dat je je baby beter en waarom jij als ouder zo reageert op je baby. Het is voor iedere (aankomende) ouder een aanrader om naast de talloze babyhandleidingen eens een boek in de kast te hebben staan die vanuit de biologie naar de ontwikkeling van je baby kijkt.

Een mooie opvolger van het boek ?Baby? is het boek ?Kind? wat net is uitgekomen.

 
 

Reacties op 'Baby (Desmond Morris)'

 

Voeg zelf een leuke reactie toe !

Jouw naam:
 


Zwangerschap

Wordt lid van brabbels en meld je zwangerschap aan. Bereken wanneer je uitgerekend bent en vergelijk jouw zwangerschap met die van anderen.

Voeg je zwangerschap of baby toe
Mijn baby
Bereken je zwangerschap met de zwangerschapscalculator
Calculator
Vergelijk je zwangerschap met die van anderen
Vergelijk
Zwangerschapsforum
Forum
BuikjesClub
Clubs
Gezondheid en zwangerschap
Kwaaltjes
Zwangerschapsforum
Recepten
Gezondheid en zwangerschap
Voeding
 
 

Meer zwangerschap

Heb je vragen over je zwangerschap of wil je lezen wat anderen meemaken kijk dan in het zwangerschaps forum

 

Baby foto's

Ik  Onder weg met de trein naar Graspop 2011.
Ik
Giada 4 jaar Hier is Giada 4 jaar!
Inmiddels is ze 5 en een echte kanjer!
Een vrolijke, lieve maar ontdeugende meid die haar leeftijdsgenootjes ver vooruit is.
Giada 4 jaar

Baby forum

40 jaar en in verwachting
hallo!!
Welke jongensnaam?
Postnatale depressie?
Waar heb je het meeste zin in ?

Zwanger

Ben je zwanger of wil je dat worden dan ben je hier op de perfecte plek. Brabbels help je alle informatie te vinden die je zoekt. Of het nu gaat over de naam van je kindje, informatie over je zwangerschap. Je vind het allemaal op brabbels

Baby namen

Brabbels heeft de grootste collectie babynamen met waar mogelijk betekenissen, naam enquetes en leuke suggesties !

Bekijk ook de
Babynamen top 50
Jongensnamen top 50
Meisjesnamen top 50

persoonlijke suggesties voor de perfecte baby naam

Brabbels > Boekrecenties > Baby desmond morris
Over brabbels Brabbels is de site over baby's, zwangerschap en kinderwens. Op brabels vind je alles wat je over jouw zwangerschap wilt weten. Kijk ook eens op het zwangerschaps forum, baby forum en het kinderwens forum