Welkom op Brabbels
| registreren
Uitgerekend in mei 2012 | Brabbels

Uitgerekend in mei 2012

 

Geboren ?

9 / 220

Voeg wat toe

forumvraag
foto

Welkom alle dames Uitgerekend in mei 2012 ...

Welkom alle uitgerekende dames in mei

Brabbels - Op deze pagina vind je iedereen die is uitgerekend in mei! Je kunt hier met elkaar je verhalen en ervaringen delen en elkaar op de hoogte houden van hoe het met je gaat. Speciaal voor jullie vind je hier ook een overzicht van jullie foto's, jullie forum en natuurlijk het overzicht van alle leden. Wij wensen je alvast een geweldige zwangerschap !

 

Reacties op 'Welkom alle uitgerekende dames in mei'

melissa schreef op 03-05 om 14:40
14 mei krijg ik een keizersnede van onze zoon! Uit Boxmeer

Joyce schreef op 25-02 om 13:04
Wij verwachten onze derde zoon in Mei 2012! We vinden het deze keer erg moeilijk een naam te kiezen die voral past bij onze Bram en Noud! Wie heeft er tips voor een stoere hollandse naam van vier letters die erbij past????

Miranda schreef op 14-02 om 13:08
Waar komen we allemaal vandaan?Ik kom uit Nijmegen.

Miranda schreef op 14-02 om 13:07
Dag dames,nieuw hier!Proficiat met jullie zwangerschap.Geniet ervan,gaat zo snel he?!Hier 2e op komst,we hebben al een dochtertje van 2 en nu komt er een zoon erbij,helemaal happy!

chan schreef op 31-01 om 13:13
heeft onze zoon een keuze later uit allemaal mooie dames.....

Daenens Fien schreef op 23-01 om 19:43
Da zal grote concurrentie worden blijkbaar!

leshani schreef op 15-01 om 10:43
jaaa worden idd heel veel meisjes geboren!!

patricia schreef op 10-01 om 11:11
hartstikke leuk om te zien dat er in mei een heleboel meisjes geboren gaan worden

 

Reageer !

Je kunt niet reageren omdat je niet bent uitgerekend in deze maand



Over brabbels Brabbels is de site over baby's, zwangerschap en kinderwens. Op brabels vind je alles wat je over jouw zwangerschap wilt weten. Kijk ook eens op het zwangerschaps forum, baby forum en het kinderwens forum