Welkom op Brabbels
| registreren
Zwangerschapsforum: Dus toch veel sneller een buikje bij de tweede

Dus toch veel sneller een buikje bij de tweede - Zwangerschapsforum

2 antwoorden en 62951x bekeken

Dus toch veel sneller een buikje bij de tweede - Zwangerschapsforum

Hiske (Gast) - schreef op 06-01 om 19:45
Wat me vandaag nou weer is overkomen. Ik ben 7 weken zwanger van onze tweede. Echt waar, ik eet niet te veel en vind mezelf nou ook niet echt dik maar zo vroegen me dus vandaag bij de supermarkt of ik zal zwanger was.

Als mijn broek niet al zo strak zou zitten zou hij er van afzakken.

Hebben jullie dat nu ook zo dat het al zo snel gaat bij de tweede of ben ik een uitzondering ?

Hiske
 
Iza Iza Iza - schreef op 06-01 om 20:46
Ik had de zwangerschapstest nog niet neergelegd of ik moest m'n positiebroeken alweer uit de kast halen. Toen ik 6 maanden zwanger was dachten mensen al dat ik bijna uitgerekend was. Volgens mij is dit bij een tweede zo omdat je anders helemaal zou vergeten dat je zwanger bent .
32 weken
Uk Uk Uk - schreef op 07-01 om 19:53
Hoi Hiske,

Ik was 6 weken zwanger en al een positiebroek aan bij de tweede. Mijn moeder zag het meteen. Nu ben ik 13,5 week en mensen vragen hoe lang ik nog moet. Dus ik ben benieuwd hoe ik er in juni bij loop :-D

Wat wel jammer is, is dat ik het door mijn buik heel veel mensen al heb moeten vertellen want ik eigenlijk nog niet wilde. Aangezien ik hiervoor een miskraam heb gehad.

Succes met je zwangerschap!

 

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'Dus toch veel sneller een buikje bij de tweede' in het Zwangerschapsforum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee



Brabbels > Zwangerschapsforum > 1e trimester > Dus toch veel sneller een buikje bij de tweede
Over brabbels Brabbels is de site over baby's, zwangerschap en kinderwens. Op brabels vind je alles wat je over jouw zwangerschap wilt weten. Kijk ook eens op het zwangerschaps forum, baby forum en het kinderwens forum