Overgewicht - Zwangerschapsforum

Demi (Gast) - schreef op 04-01 om 09:01
Ik ben spontaan zwanger geworden zonder dat ik er mee bezig was en heb ook overgewicht. Ik ben nu 9.5 week 
Ik heb net een gesprek met mijn verlos kundige gehad dat ik naar het ziekenhuis moet voor controle en hogere kans heb op een doodgeboren kindje. Maar door alle hormonen  maakt dit mij nu onzeker. Heeft iemand tips ? 
3 antwoorden en 19279631x bekeken
Linda - schreef op 04-01 om 09:04
Hi,
Wat is de reden voor een doodgeboren kindje, omdat je overgewicht hebt?
sg92 - schreef op 04-01 om 09:17
Ik heb ook overgewicht maar dit nog nooit gehoord van de verloskundige ook niet bij de 1ste toen was ik een stuk zwaarder toen met de zwangerschap afgevallen door een te lage hb op het einde en vitamines te kort nu loop ik pas 6 weken bij de gyn daar voor gewoon bij de verloskundige 
Orchidea - schreef op 04-01 om 10:21
Ik heb ook overgewicht en mijn bmi is nu ook niet geweldig, nog nooit gehoord dat je meer kans hebt op een doodgeboren kind hoor. Tuurlijk heb je net als dat je niet zwanger bent kans op.. maar dat weten we allemaal. Rustig aan doen hoor, let een beetje op je eten en dan komt het goed. Afvallen kan nu gewoon niet, dat is nog slechter voor je kindje. 

Reageren

Je kunt alleen reageren als je bent ingelogd. Log dus even in!