Hoi allemaal. Ik zit nu 4 dagen voor m’n nod en heb vanochtend een vroege zwangerschapstest gedaan. Nu is 1 streepje duidelijk zichtbaar maar het streepje dat het plusje moet maken is maar heel vaag zichtbaar. Hoe denken jullie hierover? Ik weet niet of dit nu iets te betekenen heeft..
Ik zou kv 2v5 euro halen. Deze testen geven toch vaak een licht streepje? Ook als er niks is. Er is idd wat op te zien. Maar ik zou nog wat voorzichtig zijn met conclusies trekken.
Volgens mij moeten ze die testen uit 't assortiment halen! Iedereen twijfelt over die testen omdat dat lijntje er altijd komt.. Succes met de andere testen!
Ik heb net nog z’n test gedaan als van de week die had ik nog liggen en nu toch echt een duidelijk plusje. Maar ik blijf het alsnog spannend vinden omdat maandag m’n nod is. Ga vandaag die kV 2v5 halen en daar morgen mee testen.