In de cursus Samen Bevallen word je samen met je partner voorbereidt op de bevalling. Voor veel vrouwen is het een prettig idee dat hun partner ook weet wat er kan gebeuren. Hierdoor voelen ze zich tijdens de bevalling rustig en zelfverzekerd.
Tijdens deze praktische cursus is er ook nog aandacht voor hoe en wanneer kan je partner ondersteuning bieden, anatomie en lichaamshouding, wat verandert er in je lijf, hoe ga je er mee om, ontspanningsoefeningen en massage.
Elke avond bestaat uit één uur theorie en één uur praktijk. Een zeer complete cursus.
De cursus Samen Bevallen bestaat uit 9 avonden van 20.00 tot 22.00 uur.
Na de geboorte is er nog een bijeenkomst waar teruggekeken wordt op jullie ervaringen rond de geboorte. Natuurlijk zijn de baby’s dan ook aanwezig!
Adresgegevens | Contact |
Hoofdkade 5 9524 PK Buinerveen Telefoon: 0624134972 Website: http://www.praktijksandra.nl Nederland |
Stuur een email naar Samen Bevallen |
Heeft u ervaringe met Samen Bevallen? Laat dan een review achter!
Heb je vragen over je bevalling of wil je lezen wat anderen meemaken? kijk dan in het forum
Help andere moeders met jouw expertise op het mama netwerk