Biancadeborah biancadeborah biancadeborah

Hai iedereen,
Ik wens iedereen gefeliciteerd en veel geluk. Ben 27 jaar en zwanger van ons eerste wonder en vind het interessant om ervaringen te lezen en te delen ;-)

Laat een berichtje achter voor biancadeborah

Violet
4-3, goedemorgen! Haha eigenlijk is een beurs ook niets voor mij. Vind vooral mensen kijken op zo'n moment erg leuk. Pff lijkt me heftig nu bezig met een verhuizing/klussen! Ik ben na mijn werk blij als ik op de bank zit en er niet meer vanaf hoef haha! 's weekends doe ik ook vrij weinig, echt bijkomen van de werkweek. Stiekem kan ik me wel verheugen op verlof. Even bij komen... Buikje begint langzaamaan duidelijker te worden en als ik stil zit voel ik steeds meer! Kan niet wachten tot mn vriend t ook voelt. Ik heb inderdaad ook last van een snel vol gevoel, soms met een beetje misselijkheid. Ik ben ook niet bekend met maagzuur, maar dacht dat het komt doordat de maag omhoog wordt geduwd (dus wel maagzuur waarschijnlijk). Ja he, actieve mensen op het forum. Probeer dagelijks te kijken, maar ik volg het allemaal niet zo heel nauw haha!

Violet
1-3 Haa BiancaDeborah, Ik ga 1 dag minder werken (32u). Ik ben accountmanager, dus veel minder werken is onpraktisch met het werk. Met maandstonden bedoel ik de menstruatie ;) Ik ben ook 28-2 naar de 9mnd beurs geweest haha!! Ik vond het heel druk, maar wel leuke dingetjes gezien. Zijn ook nog over de huishoudbeurs geweest (ik was met een vriendin), maar dat vond ik iets té druk. Hoe vond jij de beurs? nog leuke dingen gehaald? Ik heb eigenlijk naast wat te eten geen geld uitgegeven, maar wel leuke ideeën opgedaan.

Violet
18-2-16, Ik zie dat je je hebt gemeld op het forum! Leuk! Fijn dat alles geslaagd was en lekker lang mogen genieten van jullie kleintje :) Wij willen het geslacht ook niet weten, lijkt me een extra dimensie geven aan de bevalling. Dat geplop voel ik nu steeds vaker, gisteren wel 4x op verschillende tijden. Echt super leuk. Kan niet wachten tot mn vriend t ook kan voelen. We hadden de bruiloft al gepland en vaststaan dus dat blijft gewoon staan op volgend jaar augustus. Qua buikje is het nog heel klein, krijg nu een wat ronder buikje maar nog niet duidelijk te zien dat het komt door zwangerschap. Ach, dat komt vanzelf denk ik :) fijne dag!

 

Voeg zelf een leuke reactie toe !

Jouw naam: