Zwanger Prikjes en Steekjes - Zwangerschapsforum

Dianthus (Gast) - schreef op 12-01 om 08:51
Goedemorgen,
Ik ben inmiddels bijna 7 weken blij in verwachting. Gister toen ik wakker werd had ik “prikjes” aan de rechterkant van me baarmoeder. ’s middags toen ik aan het werk was waren de prikjes iets heftiger en meer naar het midden getrokken.
Ik heb de vk gebeld en die zei dat ze nog niet heel erg veel kon doen, ik moest geduld hebben. Eenmaal thuis merkte ik dat ik een “heel klein” beetje rozig bloed had bij afvegen dus heb weer de vk gebeld en vertelde mij hetzelfde.
Vanochtend ben ik met urine naar de huisarts geweest om te kijken of ik een blaasontsteking heb, deze zeiden dat mijn urine schoon was en dat er gen blaasontsteking was.
Kent iemand deze situatie of heeft iemand ook zoiets gehad? Ik maak me een beetje zorgen. Is dit gewoon bandenpijn? ik hoop dat iemand mij gerust kan stellen 
 
dank je
 

Reageren

Je kunt alleen reageren als je bent ingelogd. Log dus even in!


Brabbels maakt gebruik van cookies. Cookies worden gebruikt om inhoud en advertenties te personaliseren, sociale media features toe te voegen en ons webverkeer te analyseren. Wij delen informatie over het gebruik van Brabbels met onze social media partners, adverteerders en analytics. Zij kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die over jou is verzameld via verschillende services of websites. info / verbergen en toestaan