Is ook een mooie naam, we zijn het er wel over eens dat het Sem of Jurrian/Jurian gaat worden, maar welke naam moet het worden..wat is jullie mening als je uit deze twee zou kiezen?
Wij verwachten over een paar maanden ons eerste kindje en Jurrian is nu onze favoriet. Origineler en stoerder dan Julian. Het enige wat wel zou kunnen is dat mensen het verstaan als Julian of het verkeerd schrijven: Jurriejan etc. Ik ben benieuwd wat jullie kiezen!
Ik vind Sem een hele leuke naam, maar wel een wat ''gewonere'' naam, die wat meer voorkomt. Laatst kregen wij ook een geboortekaartje met deze naam, waarbij je dan toch denkt ''Weer een Sem''. Om die reden zou ik voor Jurrian gaan. Hoor je niet vaak, origineel hoor!