Minder lang zwanger ? - Zwangerschapsforum

Nicole (Gast) - schreef op 13-06 om 07:44
Hoi Melessa,
Dat kan, je weet nooit precies wanneer het is ingenesteld. Daarnaast heeft het kindje in je buik de ene keer een groeisprut en de andere keer groeit je kindje iets minder hard. Bij mij scheelt het zelfs twee weken op dit moment, dat ik korter ben. Terwijl met de twintigweken echo de uitgerekende datum dichterbij was gesteld. Het belangrijkste is dat het kindje goed groeit en dat jij je fit en gezond voelt!

Succes en niet te druk maken meid. 1 dag verschil is niks!
3 antwoorden en 48919143x bekeken
louise - schreef op 13-06 om 07:45
We waren tegelijk :-)
louise - schreef op 13-06 om 07:44
Hi Melissa, dat komt waarschijnlijk doordat de 'echte leeftijd' van je kindje is vastgesteld door middel van de groeiecho. 

Normaal gesproken corrigeren ze alleen grote verschillen die ze in de groeiecho tegenkomen en niet een verschil van 1 dag. Ook apart dat de vk je dat niet heeft verteld :-)

Reageren

Je kunt alleen reageren als je bent ingelogd. Log dus even in!