beweging in je buik - Zwangerschapsforum

sisi (Gast) - schreef op 01-11 om 10:27
Hoi dames ik ben al 24+ zwanger en ik voel de baby al een paar weken erg goed. Mijn vraag echter is vanaf waneer weetje nou of de baby schopt of met zijn handjes bezig is of hoofd?
Ik kan dat echter nog niet herkennen, is dat erg?

GRoetjes, Sisi
2 antwoorden en 47887606x bekeken
Mommy-Of-Nyana - schreef op 01-11 om 14:51
hoi Sisi, ik voelde ons kleintje al heel vroeg heel goed bewegen (op 16wk)
goh meestal als het beweegt gaan het voetjes, handjes of een knietjes of schouders zijn.. ik voel bij mij geregeld een voetje steken of een knietje rond mijn navel.. maar niet iedereen voelt dit even snel hoor...en dat je dit nog niet herkent is geen ramp hoor dat kan nog komen later in je zwangerschap als je ukkie minder beweegruimte heeft en nog meer kracht voor te schoppen enz
zolang je je ukkie maar voelt is het het belangrijkst! en hoef je je echt geen zorgen te maken dat je nog niet herkent wat het is waar hij/zij mee aan het duwen is..

geniet maar vol op van je dikke buik en de schopjes de rest komt vanzelf!!

Liefs Daphne
Anoniem (Gast) - schreef op 02-11 om 11:22
Hey Daphne,
Heel erg bedankt voor je reactie.
Ik geniet volop van de bewegingen en wacht maar rustig af waneer ik het zal herkennen.
Groetjes,
Sisi

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'beweging in je buik' in het Zwangerschapsforum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook