Hoi Flora! Wat naar voor je dat je ongi bent geworden en dat gevoel herkent iedereen hoor! Of het nu nog maar kort is dat je probeert of niet, als het niet lukt is het gewoon balen!
Was je hiervoor aan de pil? Belangrijkste is dat je goed zicht op je cyclus krijgt. Je kunt temperaturen, ovu testjes gebruiken, afscheiding controleren en stand van de Bmm in de gaten houden. Al die dingen kunnen je helpen om je cyclus te leren kennen en je ei te vinden als je die niet duidelijk voelt. Hoeft allemaal niet hoor, maar kan.

En dan natuurlijk om de dag sexen, zo heb je de beste kans. Maar het blijft een klein wondertje, dus een beetje hopen mag ook. Succes lieverd en niet in paniek raken!
Vitamine zijn er genoeg! Kijk gewoon even in het schap als je straks een boodschapje doet, kan geen kwaad!