NOD Augustus - Zwanger worden forum

bianca1986 - schreef op 11-08 om 20:45
Ik ben het helemaal met jullie eens.. 

Bloem1983 en lisa1 

Succes jaimy met alles 

Liefs
1314 antwoorden en 47043466x bekeken
bianca1986 - schreef op 11-08 om 20:59
Bloem1983, 

Ik denk toch dat jij op de een of andere manier mijn berichtjes niet binnen krijgt  
Heb er inmiddels drie gestuurd, maar no response haha .. 
Nee hoor meis dat geeft verder niet , als je ze maar binnen heb gehad dan vind ik het goed ..

Liefs Bianca xxx
Bloem1983 - schreef op 12-08 om 06:47
Ha lieve Bianca,

Nee idd ik heb niks binnen gekregen op de mail naar waar ik net op geantwoord heb :-( xxxx fijne dag allemaal
vicky - schreef op 11-08 om 22:01
daarnet op kraambezoek geweest bij een vriendin ( heb de maanden dat ik zelf zwanger was veel met haar opgetrokken ) maar ik dus een mk met curettage , en zei nu prachtig schattig dochtertje , de eerste keer dat zij bij ons kwam toen ze zwanger was en ik een levenloos vruchtje in me buik had , had ik er nog vrij veel moeite mee , maar denk da ik het echt een plekje heb kunnen geven , heb er van genoten van da kleine popje te pakken en te knuffelen zonder pijn te voelen , ben ik heel erg blij mee , voelt echt goed dat ik het een plekje heb kunnen geven , en gewoon kan genieten van al de rest .
als mijn cyclus enigszins is gelijk vroeger en de laatste maal dan zou ik ook rond 21 aug zitten , dan ben ik ongeveer gelijk me jou Bianca deze maand  , ik hoop dan ook heel erg da als ik mijn regels moet krijgen ze dan ook voor 28 aug heb , da ik er ni mee zit op vakantie
Bloem1983 - schreef op 12-08 om 06:50
Lieve Vicky,

Wat fijn en knap dat je de mk een mooi plekje hebt kunnen geven. Wat knap dat je op kraamvisite kon zonder pijn te voelen. Lijkt me best moeilijk als je zelf in begin van de zwangerschap samen zoveel opgetrokken bent.

To toi toi meis
Xxxx
JaimyLiebrecht - schreef op 12-08 om 04:48
Dag meiden,

Allemaal heel erg bedankt voor jullie lieve berichtjes. Ik ga nu kijken wat hij vanavond doet en anders ga ik er eens mee praten. We willen allebei dolgraag een kindje maar dan moet er wel ietd gebeuren he.

Bedankt allemaal.

Liefs en knuffeltjes Jaimy xx
adrianne82 - schreef op 12-08 om 07:30
Hey dames

@jaimy. Het lijkt me idd erg moeilijk de situatie waar je nu in zit.probeer echt maar eens met je vriend te praten.Ik hoop dat het dan goed gaat komen.heel veel succes en sterkte ermee.

Bij mij is dus de ms volgens mij weldegelijk doorgekomen.dus we gaan maar weer op naar de volgende ronde.Ik heb er altijd nog best positief ingestaan maar gisteren had ik er toch best wel moeilijk mee.dat komt ook wel omdat mijn man enik allebei kei gezond zijn.dus ik heb af en toe wel eens iets van waarom hebben wij het altijd veilig gedaan en nu dus niet en het lukt niet.ik ben zelf nog nooit aan de pil geweest. Ik snap het af en toe niet meer.
Maar ja we proberen het dan maar weer voor de volgende ronde.
Ik voel me nu al zo laat staan hoe de mensen zich voelen die al veel langer bezig zijn dan ik.
Ik begin nu echt wel te begrijpen hoe emotioneel je kunt worden.
Dan gaan we maar hopen dat deze maand een hele vruchtbare maand is zodat het in september misschien wel raak is.
Ik hoop het zo.

Voor de mensen die aan het klussen zijn heel veel plezier en succes.

Voor de mensen die op het wachtbankje of poef zitten heel veel succes nog en hoop voor jullie wel een positieve test.

Voor degene die net de ms hebben gehad succes met de jacht naar de eisprong.


Xxx en veel liefs adrianne
bianca1986 - schreef op 12-08 om 08:40
Hey adrianne, 

 Poeh zijn echt die duivels doorgekomen ? 
Of twijfel je nog ? En als je het niet zeker weet gewoon een testje doen, dan heb je iets meer duidelijkheid  

Als het wil je ms is, vind ik dat erg klo** voor je..
En hoop dat je volgende maand meer geluk mag hebben, en een positieve test in je handen..
Kop op en hou je goed, weet wat de teleurstelling is elke maand  Een hoop tissues  

Liefs Bianca x 
Hier een knuffel van mij ..
GJK - schreef op 12-08 om 16:16
Getver meis! Wat balen. Die teleurstelling herken km enorm. De hoop die je opbouwt is groot en de teleurstelling des te groter. Zelfs ik had goede hoop.
Mamak - schreef op 12-08 om 16:19
balen adrianne82!! Maar is het al helemaal doorgekomen of was het meer met afvegen?? Voor zelfde geld is het een klein beetje oud bloed. Hoop het zo voor je dat het wel raak is!!

Xx
adrianne82 - schreef op 12-08 om 17:34
Ja dames het is echt weer die verdomde ms.
Dan gaan we maar weer op naar de volgende ronde.
Ik zat er gisteren echt ff doorheen.hoe positief ik altijd ben.
Ik heb altijd gedacht dat een kindje maken beat makkelijk zou gaan maar dat valt nog vies tegen.
Dat komt gewoon dat er vroeger op school zoveel voor gewaarschuwd werd.dus ik ben altijd heel voorzichtig geweest.en dan wil je nu aan kinderen beginnen wil het nog niet lukken.Ik wist ook niet dat dit zoveel met je kan doen op emotioneel opzicht dan.
We gaan dan deze maand er maar weer flink tegenaan.
Iedereen wel kei bedankt voor de lieve berichtjes.
Dat beurt je wel weer een beetje op.
Dank je wel.

Veel liefs
roos - schreef op 12-08 om 20:55
Hey bianca,

Hier zal het niks worden vrees ik... Vandaag nog eens getest 1 dag voor mijn nod en die test was witter dan wit, grrr....
Al behoorlijk wat krampjes die de menstruatie aankondigen dus die zal een dezer dagen wel komen.
Maar ik blijf niet bij de pakken zitten hoor... Op naar de volgende ronde!
Hoe gaat het bij jou?
Groetjes
Roos xxx
bianca1986 - schreef op 12-08 om 22:22
Hey roos, 

Nee nee neeee nog niet opgeven, nog niet je eigen erbij neerleggen,
Doe dit pas als je duivels zich echt aan bieden meis  ik snap je gevoel echt waar.. 

Maar een negatieve test hoeft nog niet veel te zeggen, soms kan je heel weinig hcg aanmaken.. Dit word elke twee dagen meer dus hou moed, en die krampjes van menstruatie ja dat is het rotte ervan weet namelijk ook dat dit een zwangerschap verschijnsel is   ik wil het je niet moeilijk maken hoor, echt niet, en als jouw gevoel zegt dat je ms komt, dan zal je ook wel gelijk hebben, al ik hoopte het zo ook voor je, nou vin doet knap dat je zegt dat je niet bij de pakken neer blijft zitten, knap dat je zo positief kan blijven.. 

In ieder geval wens ik je heel veel succes.. En hoop stiekem toch op die positieve test  

Met mij gaat alles wel oké, ik zit op me wachtpoef hahaha  poeh en moet nog een dag of 7 a 8 wachten, misschien toch ook wel eerder een testje wagen hahaha  Wachten is niks voor ons allemaal hahaha ... Heb wel wat verschijnseltjes, maar toch ook weer iets anders als vorige maand.. Ti's echt met vlagen misselijk, en daardoor moet ik ook cola drinken, het is zelfs tot kokhalsen aan toe pff.... Maar toch komt er niks uit  en het rare is ik drink nooit geen cola.. 
En rare menstruatie krampjes maar toch voelen ze anders als menstruatie... Dus weet even niet wat ik moet denken.. Hoop innesteling maar durf niet te hard te hopen  

Liefs Bianca xxx
roos - schreef op 13-08 om 06:26
Hey bianca,

Ik voel me ook heel raar hoor... Mijn borsten hebben deze cyclus zo vreselijk pijn gedaan, en nog trouwens dat ik ervan overtuigd was dat het raak was.
En ook zoals jij zegt veel moeten kokhalzen en misselijk met vlagen,... Ik weet het ook niet.
Maar ik zal het straks weten want ik heb toevallig vandaag een afspraak staan bij gyn voor jaarlijkse controle.
Ik ga dat allemaal vragen hoe dat komt die verschijnselen en ik post het hier dan.
Ik hoop voor jou dat het deze maand prijs is voor je, toch wel een speciale ronde gehad jij he deze maand, wordt waarschijnlijk wel beloond!
Hou moed meid op de wachtbank en ja waag maar is een vroeg testje, dat doe ik ook altijd!

Liefs roos xxx
bianca1986 - schreef op 13-08 om 09:25
Hey roos, 

De borsten hoor je vaak he, dat die zo vreselijk pijn doen en gaan doen met zwangerschap  dat is dus al een verschijnsel hahaha..
Dat misselijk zijn en kokhalzen is ook een verschijnsel dus dat zijn er al twee, hahaha  

Weet niet of je inmiddels al naar je afspraak bent, maar wens je heel veel succes en wie weet wat voor nieuws je daar krijgt, die mensen kunnen zo zien of jij zwanger bent of niet  
Dus wie weet met wat voor nieuws je terug komt hier op het forum... 

Ben benieuwd wat ze geantwoord hebben op jouw vragen enz.. 
Fijn dat je het dan hier wil plaatsen en met ons wil delen..

Hou je goed en niet opgeven zolang die ms er niet uit 
Ik duim voor je 

Liefs Bianca xxx
roos - schreef op 13-08 om 15:49
Hey hallo bianca en alle andere,

Inmiddels ben ik terug van de gyn en ze zag een dikke laag baarmoederslijmvlies op echo, het kan zijn dat ik zwanger ben maar het kan ook dat ik een dezer dagen ongesteld wordt. Helaas is het vruchtje op dit moment nog te klein om tIjdens echo te zien moest ik zwanger zijn.
Eigenlijk weet ik dus nog niks... 
Als ik vrijdag niet ongesteld geworden ben moet ik nog eens testen, ze heeft alvast een bloedname voorgeschreven voor als ik vrijdag of de komende maanden een positieve test in handen moest hebben.
Verder koppelt ze het misselijk zijn en het kokhalzen aan een psychische factor, ze had er niet direct een verklaring voor.
De pijnlijke borsten zijn in de tweede helft van de cyclus te wijten aan het stijgende progesteron gehalte.
Ze heeft ook gezegd dat de lengte van de cyclus elke maand wat kan verschillen met een paar dagen, het is zelden elke keer tot op de dag even lang.
Hopelijk hebben jullie hier wat aan...

Groetjes
Roos xxx
bianca1986 - schreef op 13-08 om 17:53
Hey roos, 

Wat spannend allemaal, het is dus of een zwangerschap of een menstruatie... Poeh ik hoop natuurlijk van harte het eerste voor je   dat zou fijn zijn.. 
Je bent eigenlijk nog niet veel opgeschoten, vind het alleen wel een vreemde combinatie over dat misselijk zijn en kokhalzen, want ik weet namelijk dat bepaalde meiden dit ook heel erg hebben net iets voor hun eisprong of de dagen net na hun eisprong, dus dat er gezegd word dat het psychisch zou zijn, ben ik het niet helemaal mee eens.. Maar iedere arts zal dit blijkbaar anders ervaren, uitleggen- vertellen maja ...
Ik weet inderdaad ook dat je cyclus elke maand kan verschillen, dat betekend dus ook dat als die langer is dat je eisprong ook later is... En dat ook je menstruatie later is, dat heb ik deze maand zelf ook ondervonden   het is echt een kwestie van afwachten..

Hoop dat je gauw duidelijkheid heb  duim voor je, dat je positief resultaat krijgt en dan hier komt vertellen hihihi succes met testen vrijdag hihi als je het volhoud  Om te wachten..

Veel liefs fijne avond xx Bianca 

Bedankt voor de informatie ..
deesje1981 - schreef op 12-08 om 12:59
Hallo allemaal, ik ben nieuw op dit forum en mijn NOD is 17 augustus. Ik ben 31 jaar en wij zijn al bezig sinds januari 2012 en hebben een afspraak staan bij de fertiliteitskliniek. Ik hoop dat mijn ongi deze maand uit blijft want dan hebben we het alsnog helemaal zelf gedaan en hoeven we niet naar de kliniek.  

Ik vroeg mij wel wat af. Mijn NOD is de 17de en ik heb al een aantal dagen last van mijn onderbuik, van die ongi krampen en ben met vlagen misselijk. Gelukkig hoef ik niet over te geven maar echt prettig is t niet. Ook ben ik zeer geprikkeld, alsof elk moment de bom kan barsten zeg maar. Mijn tepeklofen zijn ook erg groot en dik aan t worden.
Mijn vraag voor jullie: zou het dan eindelijk zo mogen zijn? Zijn dit de eerste tekenen van een zwangerschap? Kijk ook naar mijn temp kaart als dat kan.

O en voeg me maar toe als vriend  

In ieder geval alvast bedankt voor het lezen en/of beantwoorden van mijn vragen.
mamiangela - schreef op 12-08 om 13:11
welkom deesje .

ik ben angela 28 jaar en verwacht mijn NOD ook de 17de .

je symptomen zijn wel de symptomen die je bij een zwangerschap kan verwachten .
Je zit in een spannende tijd nu misschien een testje wagen ?

Ik zelf ben ook al 3 dagen lang misselijk en een zeurende gevoel in me buik voor mijn is het ook afwachten

veel liefs angela
deesje1981 - schreef op 12-08 om 13:20
Hoi mamiangela,

Aangezien mijn NOD de 17de is kan ik pas vanaf woensdag testen met een vroege zwangerschapstest toch? ik vind het zonde om nu al te testen. Die zijn niet zo goedkoop.

Ik vind het wel spannend. Ik kan niet wachten tot de 17de.

liefs Deesje
JaimyLiebrecht - schreef op 12-08 om 13:13
Hoi Deesje,

Welkom! Ik heb je toegevoegd aan het lijstje welke ronde is het nu?

Groetjes

Jaimy
JaimyLiebrecht - schreef op 12-08 om 13:20
Hoi Deesje,

Ja het lijstje op de eerste pagina. Ja ik zet daar een lijstje van welke NOD's nog moeten komen hé zo blijven we op de hoogte.

Ja ik bedoel de hoeveelste ronde is het dat je jullie proberen. Snap je het?

Groetjes

Jaimy
deesje1981 - schreef op 12-08 om 13:24
Hoi Jaimy,

Sinds januari 2012 gestopt met de pil, toen hadden we zoiets van: nou we kijken wel hoe en wat maar sinds het laatste half jaar al echt actief bezig met tempen en ovu testen enzo.

Ik heb hier maar 1 tempkaart op de site gezet. Dit is mijn derde kaart en deze is ook het meest positieve.

De eerste kaart had ik geen eisprong.
De tweede kaart eisprong op dag 18/19 en ongi op dag 25 (terwijl ik normaal dag 28/29 ongi word) dus dat eitje had geen schijn van kans.
Maar nu lijkt het erop dat het is gelukt.

Ik ben het wachtbankje echt zat.

Groetjes Deesje
bianca1986 - schreef op 12-08 om 14:45
Hoi deesje1981,

Welkom, leuk dat je ook mee komt kletsen.. 
Spannend zeg de 17 de je nod, nou hopen dat het deze maand raak is voor je, 
En dat je dan niet meer na de kliniek hoeft.. Dat zou fijn zijn he  

Ik kom alleen je temperatuur kaart niet vinden, was daar erg benieuwd naar, wilde kijken of die een beetje hetzelfde was als het schema wat ik hier bij hou  

Succes met alles, en hoop op het beste voor je..
Veel liefs Bianca 

Ow ja de verschijnseltjes die je neer zet dat zijn inderdaad de kwaaltjes van een zwangerschap, maar het kan van alles zijn... 
ik heb er ook last van alleen ik moet nog acht dagen wachten ongeveer pff wachten duurt lang..

Zal me ook even voorstellen, ik ben Bianca 27 jaar 
En ben sinds dec 2012 bezig om zwanger te worden, dit is ronde acht
kim - schreef op 12-08 om 15:18
Hoi deesje
Ik ben kim 27 1 dochter en nu paar weken zwanger van nummer 2 na 11 maanden proberen is t eindelijk gelukt.
Leuk dat je mee komt schrijven.
Ookal erg lang bezig zeg.

Je symptonen die je beschrijf is wat ik nu heb. Maar ik had ze ook vaker net na mn ovulatie. T zijn spannende tijden en als ik je symptomen zo hoor kan t goed raak zijn voel me precies zo en ben nu zon 6 weken zwanger. Maar wil je ook niet te.veel hoop geven al zal t natuurlijk helemaal geweldig zijn. Een test kan t alleeb uit wijzen. Zon vroege test kan ong 4 dagen voor je nod.. ik zelf deed hem ong 3 dagen ervoor. En zag t streepje bijna niet. Deed toen zon kruitvar 2voor 5 test de zelfde avond en die was veel duidelijker. Miss kan je die proberen. De prijs van deze testen valt ook nog mee

Succes
Mamak - schreef op 12-08 om 16:09
Welkom deesje1981. Gezellig dat je mee komt kletsen. Zal me ook even voorstellen. Ben 30 jaar en 3e ronde. Helaas 7 weken geleden miskraam gehad na 6 weken zwangerschap. Nu weer volop bezig :-)

bianca1986 heb je nog plekje vrij op wachtbankje? me vruchtbare dagen zijn voorbij dus ook hier spannende tijd. Krijg nu al de kriebels...

xxx
Mamak - schreef op 12-08 om 16:09
Welkom deesje1981. Gezellig dat je mee komt kletsen. Zal me ook even voorstellen. Ben 30 jaar en 3e ronde. Helaas 7 weken geleden miskraam gehad na 6 weken zwangerschap. Nu weer volop bezig :-)

bianca1986 heb je nog plekje vrij op wachtbankje? me vruchtbare dagen zijn voorbij dus ook hier spannende tijd. Krijg nu al de kriebels...

xxx
bianca1986 - schreef op 12-08 om 16:25
Hey mamak, 

Tuurlijk heb ik een plekje over dan kan ik weer een plekje naar voren in de rij hihihi  

Ik heb het wachtbankje wel ingeruild voor een heerlijke zachte grote poef, dus ontmoet onze nieuwe poef hahahaha..  Zeker een spannende tijd  

Poeh dat wachten duurt lang.. Maar het moet maar  :s

Liefs Bianca x
adrianne82 - schreef op 12-08 om 17:44
Welkom deesje

Gezellig dat je ook mee komt kletsen.
Heel veel succes met het wachten.
Ik hoop voor je dat het raak is zodat je niet naar dekliniek hoeft.
Voor de andere dames heel veel succes met wachten enz.

Ik zit nu dus in mijn ms periode en ga daarna weer op weg naar de kklusperiode.
En dan maar hopen dat september een gelukkige maand voor ons mag zijn.

Heel veel liefs

Oja blacksunday hoe is het bij jou. Heb je nog een testje durven wagen?
vicky - schreef op 12-08 om 19:22
welkom deesje

wil je ni te veel hoop geven , maar de symptomen die je nu beschrijft had ik ook toen ik zwanger was ( na dikke 11 weken toch nog misgelopen ) .
maar mss ben je er zo mee bezig dat je da daardoor voelt , probeer het een beetje los te laten , en nog paar dagjes wachten meid , ik zal mee duimen da het gewoon raak is !
je hoort da wel vaker .
moed nooit opgeven !
een collega van mij haar zus heeft al heel veel miskramen gehad , ze konden nooit niks vinden , nu raakte ze ni meer zwanger , en ze hadden het gewoon opgegeven en er zich bij neergelegd dat kindjes niet voor hen weggelegd waren , ze is intussen 40 geworden , en na 2 jaar ineens spontaan zwanger 8 weken nu ( vorige keren liep het eerder mis ) dus geeft mss weer beetje moed aan iedereen ! positief verhaal

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'NOD Augustus' in het Zwanger worden forum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook

Ga naar pagina ...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42