Ovulatie test positief? - Zwanger worden forum

Jaim234 - schreef op 27-09 om 20:20
Hoi meiden,
volgens mijn app kalender was de 25e mijn ovulatie die dag ook veel  slijm gehad maar geen streep op mijn ovu test. vandaag 27e een ovu test gedaan is deze positief? is vandaag mijn eisprong ?
graag jullie mening ! 
1 antwoord en 28973061x bekeken
Helena97 - schreef op 28-09 om 14:49
Deze ovulatietest is helaas niet positief  het streepje moet echt net zo donker zijn of nog donkerder. 
Ik zit met hetzelfde probleem  denk je dat hij positief is maar is het helaas niet. Wat wel kan is dat de ovulatietesten van de action niet donkerder bij jou worden of dat het niet voor jou werkt. 

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'Ovulatie test positief?' in het Zwanger worden forum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook




Brabbels maakt gebruik van cookies. Cookies worden gebruikt om inhoud en advertenties te personaliseren, sociale media features toe te voegen en ons webverkeer te analyseren. Wij delen informatie over het gebruik van Brabbels met onze social media partners, adverteerders en analytics. Zij kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die over jou is verzameld via verschillende services of websites. info / verbergen en toestaan