Alles klopt, behalve de test! - Zwanger worden forum

stephable - schreef op 17-05 om 22:02
Hallo,

Ik ben inmiddels ruim een week overtijd, over +- 8/10 dagen begint mijn nieuwe ovulatie.
Alle symptomen kloppen dat ik zwanger kan zijn.. af en toe misselijk, gevoelige borsten, krampen in mijn buik die lijken op menstruatiekrampen (elke keer voor nood maar een tampon gebruikt, maar niks geen bloeding te zien), rommelende onderbuik (darmen?), soms wat kleine steken in mijn zij.

Afgelopen dinsdag heb ik een test gedaan, negatief dus! Balen!
Maar nu wil ik morgen weer wat testjes kopen om het alsnog te bekijken. Doe ik er verstandig aan om van verschillende merken testjes te kopen? Die test die ik gebruikte was van de Kruidvat.

Volgens mijn man kan ik beter een maandje wachten met testen, zodat ik zeker weet dat ik geen menstruatie meer krijg. Maarja... die geduld heb ik niet! 
4 antwoorden en 47371123x bekeken
Sanne (Gast) - schreef op 17-05 om 22:20
Gewoon een test halen anders gaat het toch niet uit je hoofd en krijg je geen rust. Dan is het ook gelijk duidelijk.
lies1984 (Gast) - schreef op 18-05 om 06:43
Die van kruidvat is betrouwbaar, maar anders 1 van clearblue?
stephable - schreef op 18-05 om 19:33
Maar weer eens getest en alweer negatief 
Bloem1983 - schreef op 23-05 om 14:01
@stephabel ik vroeg me af of je al iets meer weet? Ik zit nog niet zolang over mn nod als jou maar al mn testen blijven negatief en mijn ms komt ook niet ....pffff wordt er moederloos van

Reageren

Je kunt alleen reageren als je bent ingelogd. Log dus even in!