Hi,
Ik ben nu 17 weken zwanger en heb net voor het eerst overgegeven.

De 1e weken was ik heel misselijk, maar ik ben iemand die heel moeilijk overgeeft dus verder dan wat kokhalzen kwam ik toen niet. Maar vanaf week 10 was alle misselijkheid weg eigenlijk.
Tot nu plots ineens. Ik was niet misselijk, voelde me eigenlijk heel goed. Ik had wel net een gemberthee gedronken (wat ik normaal niet drink, maar nu wou ik dat eens uitproberen) en nog geen 5min later werd ik plots heel misselijk, ben ik echt naar het toilet moeten lopen en kwam het er deze keer vanzelf uit! Ben nadien nog eventjes misselijk geweest, maar het lijkt wel over te zijn.
Maar ik las dus dat Wen gemberthee tegen de misselijkheid aanraadde. Wel bij mij heeft het duidelijk het omgekeerde effect!
Maar zo zie je maar, ik ben al 7 weken niet meer misselijk, heb gedurende mijn hele zwangerschap nog niet kunnen overgeven tot dan nu in mijn 17 weken plots wel!