Dames,
Ik wil heel graag iets in de groep gooien. Mijn man en ik zijn zijn ondertussen iets meer dan een jaar aan het proberen zwanger te worden, en echt lukken wil het dus niet. Vorige maand was weer een net-niet ervarig. De teleurstellingen beginnen zich stilaan wat op te stapelen, maar binnen 10 dagen ook een consult bij gynaecoloog, dus als het toch niet gelukt is, kan hij ons hopelijk verder helpen.
Maaran deze maand weer iets vreemd: mijn 'menstruatie' (als ik het dat kan noemen, want veel lichter roze-rood bloedverlies dan normaal,en veel veel minder dan anders) komt ineens een week te vroeg, in plaats van te laat. Buiten wat onschuldige krampjes voel ik eigenljk niets bijzonders. Bij mijn normale menstruatie lig ik dubbel van de krampen.
Die 'bloeding' duurt nu net geen 2 dagen, en lijkt erop dat het bijna voorbij is. Zou dit nog innestelingsbloed kunnen zijn?
Ik weet niet meer goed wat ik er van moet denken...
Grts
KdK
Gesteld door KdK op donderdag 11 juni 2015
1684 x bekeken
Hoi hoi,
Het klinkt wel als een innesteling, maar weet niet precies wanneer deze normaal hoort plaats te vinden.. dacht 12 dagen na bevruchting ongeveer... Het is wellicht veel te vroeg om te testen, maar je zou even bij van de action van die goedkope testen kunnen halen, misschien is er al iets te zien.