Action zwangerschaptest - Zwangerschapsforum

Amy (Gast) - schreef op 05-01 om 14:56
Hallo dames. 
Ik ben net niew hier
Heb julie hulp nodig heeft ienand ervaring met de testen van de action ?
Ik ben al daggen misselijk heb veel buikpijn ben konstant moe mijn vriend heeft me op het idee gebracht op een zwangerschaptest te doen heb 3 daggen achter elkaar action test gebruikt warren allemaal positief gelijk positief. Ik kon het niet geloven en heb 5 test gedaan en allemaal positief. Maar zat toch nogvte twijfel heb vandaag een test van de etos gekocht van 10 euro 2 test heb er een gedaan en was negatief 
Ik ben nu zo onzeker 
Heeft iemand ervaring hiermee? 
1 antwoord en 37034864x bekeken
madelene - schreef op 05-01 om 16:49
ik zou  zeggen  als er zoveel testen positief waren dan is het zéker dat je zwanger bent want als er geen zwangerschaps hormoon in je urine zit kunnen ze ook niet positief uitslaan. 
Die test die negatief was is misshien een foute test het kan namelijk wel andersom dat je negatief test en dat je toch wel zwanger bent. 
Ik zou uit gaan van de 5 positieve testen  
ik ben er paar dagen voor de kerst achter gekomen dat ik zwanger ben van ons vierde kindje. 

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'Action zwangerschaptest' in het Zwangerschapsforum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook