wie doet er mee vanaf februari? - Zwanger worden forum

Mollie - schreef op 19-03 om 09:19
pff even in paniek
ik denk  nog steeds dat ik zwanger ben maar los daarvan ben ik een angstpatient ik slik daarvoor medicatie (zoloft) op het moment dat ik zwanger wilde worden heb ik dit met de huisartes besproken. Zij gaf aan dat het geen probleem was om met dit medicijn zwanger te worden. Nu gisterenavond even op internet zitten kijken wordt het zwaar afgeraden!
Paniek in de tent dus, net de huisarts gebeld maar die is er morgen weer.
Straks ben ik zwanger en loop ik risico dat wil ik ook niet.
1868 antwoorden en 47879190x bekeken
Sophia - schreef op 19-03 om 09:30
Mollie, lees niet op internet, maar luister naar je ha. Bel haar morgen nog een keer op met je vraag.
Er zijn meerdere medicijnen, die worden afgeraden bij zwangerschap, bijvoorbeeld tegen candida infectie. Deze komt juist bij zwangere vrouwen het meest voor, maar pillen en cremes tegen deze infectie zijn afgeraden bij zwangerschap. Maar het moet wel behandeld worden. Er bestaan minder zware/schadelijke medicijnen in dit geval of een kleinere dosis. Ik denk dat je ha er wel rekening gehouden heeft. Je moet met je ha praten, maar voor die tijd maak je geen zorgen. Slik je ze regelmatig of alleen als je angstaanval hebt?
Mollie - schreef op 19-03 om 12:00
Ik slik al jaren elke dag 1 tablet. Nu staan er verschillende verhalen over deze medicatie. Mijn HA is er morgen pas weer dus dan belt ze me terug.
Ik ga niet meer op internet lezen want ik maak mezelf gek. Ik neem aan dat de HA dat toentertijd goed heeft bekeken.
Ik laat jullie weten als ik haar gesproken heb
P.s. nog steeds misselijk en ontzettend moe
Poesh - schreef op 19-03 om 15:48
hoi dames!

ook ik slik gewoon foliumzuur

Mollie, gewoon je HA afwachten, ik lees soms ook een beetje te veel op internet, en dan zie je na een tijdje ook wel dat veel zaken elkaar tegenspreken


Hier begin ik terug een beetje hoop te krijgen, 2 dagen overtijd, geen menstruatie achtige krampen meer, geen buikpijn en rugpijn meer, geen bruinverlies meer, geen donkerrood meer enkel een extreem gevoelige maag en moet echt moeite doen om wakker te blijven zelfs in mijn verlof... Zou het dan toch..? Vrijdag weten we het
sunshine 92 - schreef op 19-03 om 15:58
@mechje:
ja ik heb contact gehad met vk.

@mollie:
niet te druk om maken internet brengt niet veel goeds,
volgends internet ben ik vrijwel onvruchtbaar vanwege me schiltklier, volgends mijn internist is het een kwestie van mn bloed in de gaten houden, dus gewoon de huisarts bellen en naar hem/haar luisteren.

@poesh:
Ik ga echt voor jullie duimen ik hoor het echt voor je!!!! spannend weer.
dat extreem  moe zijn ken ik ook ja al lag het bij mij grotendeels aan de medicijnen maar na 3 uur wakker moest ik echt even rustig aan gaan doen.



hier gaat het gelukkig wat beter kreeg vandaag weer n brief binnen van zh dat ik hcg moest gaan prikken en voor de eerste echo moest komen:S gister contact gehad????? dus dat was wat minder maar verder goed in mn vel gelukkig, en het mooiste is ex lief denkt terug te kunnen komen want hij wil zooooooooo graag een kindje,,,,, ik zeg wat denk je zelf jou moeten ze de boel afhakken al die arme kindjes die al rond lopen zonder vader bah bah, nou toen was het duidelijk hahahahha


foliumzuur slik ik eigenlijk nogsteeds als automatisme omdat het alles in een is vitamine voor mama van de kruidvat, als deze op is ga ik gewoon terug naar vitamine maar wat extra is nooit verkeerd natuurlijk
Mollie - schreef op 19-03 om 17:09
Gelukkig vanmiddag heel lang een apotheker gesproken en redelijk gerustgesteld. Er is geen verhoogd risico op lichamelijke afwijkingen. Wel kan het kindje evtueel afkickverschijnselen krijgen maar ik moet toch in het ziekenhuis bevallen en doordat ik medicijnen gebruik krijg ik heel veel begeleiding en ook meerdere controler (soort VIP treatment).
Morgen even de huisartes afwachten en ook bespreken dat als ik niet zwanger ben (grote kans) donderdag ik beter kan stoppen ook voor mijn eigen gemoedsrust.
Even een afweging maken want angsten en paniek is natuurlijk ook erg slecht voor een kindje.
Pffff wat een toestand morgen huisarts donderdag testen heavy weekje
sunshine 92 - schreef op 19-03 om 18:05
@evelien nee hij blijft contact zoeken heb nu aanvraag voor nieuw nummer gedaan,
Ja weet die kreeg als andwoord het maakt me niet uit of je wel of niet zwanger bent en dan reageer ik niet en dan 10 min later wilt die weer een kind, ik heb daar geen zin in
Poesh - schreef op 19-03 om 18:56
Sunshine, ik denk dat het voor jezelf het beste is als je met je ex geen contact meer hebt. Hoe hard dat ook is..

Evelien, inderdaad die onzekerheid is slopend, en wat jij nu denkt, dacht ik tot gisteren ook. Maar mocht dit nu het begin van mijn ongie zijn en ik heb vandaag totaal niks verloren van oud bloed vind ik het toch maar raar, dat het een dagje zou overslaan.. Allesinds vandaag heb ik heel veel afleiding gehad, ben dus ook niet veel op het forum geraakt. Ook morgen heb ik nu en dan afleiding en vanaf donderdag zeker, ik heb eters zaterdagavond en dat vergt toch ook altijd wat voorbereiding. Ook kom ik nu nog te weten dat mijn nicht in oktober voor de eerste keer mama word, en dan denk ik.. Oooo, wat als ik nu ook zwanger ben dan scheelt het maar een maandje of 2 ^^
Maar ik durf niet veel hopen maar doe het toch een beetje
Anoniem (Gast) - schreef op 19-03 om 19:19
@ Evelien, bedankt voor de site. Ik temperatuur tussen 7 en 8 maar vandaag om 6.50 kan dat zoveel verschillen?

gr angel
Evelien115 - schreef op 19-03 om 20:21
@ Poesh: Ik heb het eens opgezocht (ook al is dat niet altijd verstandig) en het is niet gek als je bloedt tijdens je zwangerschap. Als ik idd zwanger ben, dan ben ik morgen 5 weken en dan is bloeden niet raar.

Mijn moeder denkt dat ik wel zwanger ben, want dat voelde ze bij mijn zusje ook.
Dus... we wachten af..
Evelien115 - schreef op 19-03 om 20:23
Nou, de site doet een beetje raar met de smiley's...
Poesh - schreef op 19-03 om 20:29
Laten we dan hopen voor ons 2
Suzan - schreef op 19-03 om 20:34
@ sunshine: hopelijk heb je snel een nieuw nummer. Dan kun je deze periode tenminste goed afsluiten en een nieuwe start maken zonder ellende.

Spannend Evelien en poesh. Misschien binnenkort positief bericht.

Ik heb een beetje stress. Vandaag weer naar de opleiding geweest. Ik moet nog zoveel opdrachten doen! En dat allemaal voor 11 juni. Dat lijkt nog ver weg, maar 4 tussentoetsen te maken van gemiddeld 5 pag. waarbij ik eerst vanalles voor moet uitvoeren zoals gesprekken en onderzoeken en dan nog een eindopdracht. En oja ook nog ergens een pop evalueren en een nieuwe maken. Argh.....
Suzan - schreef op 19-03 om 20:34
Ik heb voorlopig voldoende afleiding.....
Evelien115 - schreef op 19-03 om 21:45
@ Suzan: wat voor opleiding doe je?

Ik wacht tot volgende week vrijdag met daadwerkelijk hoop hebben, want mijn langste cyclus was 38 dagen!
Mollie - schreef op 19-03 om 22:40
Nog twee nachtjes ik twijfel nu ineens weer morgen eerst ff gesprek met de huisarts
Succes allemaal!
Evelien115 - schreef op 20-03 om 07:43
Geloof dat ik toch ongesteld aan het worden ben....
Poesh - schreef op 20-03 om 08:48
wat jammer Evelien! Probeer toch met volle moed naar de volgende ronde te gaan dan. 

Hier is het nog steeds hetzelfde, met dat verschil dat ik terug witverlies gekregen heb.. Ben al blij dat dit niet meer bruin of roodkleurig is.. Ik heb nu en dan buikpijn maar denk dat dit door lucht in mijn darmen komt en moeilijker ontlasting dan dat ik gewoon ben.. Ik zit echt met ongeloofelijk veel lucht in mijn darmen, eigenlijk niet normaal...
Poesh - schreef op 20-03 om 08:50
En nog 1 klein detail: ik drink mijn koffie van tegenwoordig meer op uit gewoonte dan dat hij mij echt smaakt.. Vroeger kon ik hier echt van genieten in mijn verlof, rustig ontbijten met veel koffie nu is het 1 tas, die ik zelfs niet volledig op drink, en meer omdat ik iets zou drinken bij mijn ontbijt dan wat anders..
Mollie - schreef op 20-03 om 08:59
hier ook nog steeds misselijk en mega winderig (sorry). Ook ontzettend last van naar de wc gaan.
Morgen echt testen maar het voelt alsof ik ongesteld ga worden.
straks belt de huisarts nog even mbt mijn medicatie ben benieuwd.
Ik ben heel erg angstig aangelegd dus hopelijk trek ik het wel als ik zwanger ben.
Mollie - schreef op 20-03 om 11:08
Zou ik vandaag al kunnen testen voel me zo beroerd? Morgen pas vroegtijdige test;(
Poesh - schreef op 20-03 om 11:13
Mollie, mocht ik jou zijn zou ik echt proberen wachten!

Hier nog iets te vermelden, als ik mij serieus buk is het precies of er zit daar iets in de weg... Kan evengoed lucht zijn of mijn spieren die lastig doen maar vond het wel de moeite om hier eens te posten.. Heeft iemand dit al een gehad? Voelt echt raar..

Vind het echt gek dat mijn kat nu altijd op mijn buik komt liggen!!
Bibi - schreef op 20-03 om 11:48
Dag dames..ik lees alles steeds mee, maar ben niet zo actief met reageren steeds..

@Sunshine92, jeetje wat heb je veel meegemaakt de laatstetijd. Veel sterkte!
@Mollie, vervelend dat je steeds zo angstig bent. Ik heb datsoms ook, maar alleen in bepaalde situaties (drukte in winkels, openbaar vervoer) Ik zou idd nog even wachten met testen..
@Evelien115, jammer zeg, aan wat je allemaal schreef leekhet echt alsof je zwanger was..Maar houd de moed erin!
@Poesh, oh echt steeds meer ‘zwangerschapssymptomen’ krijgjij! Dat je nog niet in de verleiding bent gekomen om te testen. Ik vind het knap van je..en wat je beschrijft, iets dat in de weg zit, ken ik niet..alleen als ik de eisprong krijg, of waarvan ik denk dat t de eisprong is, dan voelt het alsof er een ballon in mn onderbuik zit, of luchtbel.
Ik ben trouwens vorige week zaterdag ongi geworden. Tot enmet gistermiddag gebloed. Nu alleen soms bruine afscheiding (oud bloed). Zonet tijdens het douchen kreeg ik ineens steken in mn zij en rechts onderin mn buik. Voelde net weer alsof ik de eisprong krijg. Zo raar :S vorige cyclus duurde 44 dagen..en deze ziet eruit alsof die heel kort gaat worden..
Evelien115 - schreef op 20-03 om 11:56
Ik word gek van die onzekerheid.... Het zet maar niet door...
Poesh - schreef op 20-03 om 12:11
Evelien, als het niet echt doorzet mag je toch een beetje hopen
Ik werd ook letterlijk gek zondag en maandag, en zie nu, nu ben ik weer rustig aan het afwachten, al mag het vlug vrijdag zijn
Mollie - schreef op 20-03 om 12:38
Net de huisarts gesproken en het kan GEEN kwaad gerustgesteld dus nu afwachten op de test morgen (of vannacht 12 uur is het toch al donderdag ).
Ik voel me zwanger maar weet dat de kans eerste ronde nihil is.
Wel weer mega misselijk en mijn borsten doen pijn.

spannendddddddddddddd
Sophia - schreef op 20-03 om 13:07
Mollie, goed dat je gerustgesteld bent! Ik zou de test morgenochend doen. Vroege tests zijn het meest betrouwbaar als je ochtendurine gebruikt.
Mollie - schreef op 20-03 om 13:14
o ja ochtendurine beter dan morgen vroeg jippie!!
Sophia - schreef op 20-03 om 13:15
Ik heb hier op de andere site wat informatie tegengekomen. Dacht dat het interessant is.
Ik hoor steeds meer dames ongemak in de buik ervaren (boeren, opgezette buik, winderigheid, andere ontlasting enzo). Het blijkt dat het door progesteron veroorzakt kan worden.

"In de tweede fase van je menstruatiecyclus maken de eierstokken het vrouwelijke hormoon progesteron aan. Progesteron zorgt ervoor dat de baarmoeder een eventueel embryo niet zal afstoten. Progesteron legt echter niet alleen je baarmoeder lam, maar ook je darmen. Daardoor kun je vlak voor je menstruatie last hebben van darmklachten."
Suzan - schreef op 20-03 om 16:46
Ik ben benieuwd wie er na het testen daadwerkelijk zwanger zijn.

@ evelien; ik doe een opleiding leiding geven. Dit is een middenmanagement opleiding. Reuze interessant, maar wel veel opdrachten.

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'wie doet er mee vanaf februari?' in het Zwanger worden forum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook

Ga naar pagina ...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58