Proberen voor het eerste kindje - Zwanger worden forum

Vivian - schreef op 11-08 om 06:27
Hoi lieve Lin! Leuk dat je er weer bent, gezellig! Volgens mij gingen wij redelijk gelijk op toch?
642 antwoorden en 38607617x bekeken
Linda - schreef op 11-08 om 06:41
Hoi vivian
Ja volgens mij wel.Mijn nod is zondag 14augustus.Ik voel trouwens nog helemaal geen kwaaltjes en jij?nog pijn in je buik?
Dikke kus x
Vivian - schreef op 11-08 om 07:30
Hi Lin, we gaan precies gelijk! Buikpijn is wel over, voel momenteel ook niets geks..
iriske - schreef op 11-08 om 15:44
Hier bloeding godzijdank weer voorbij. Nu afwachten of er ergens een eisprong volgt.
Ben aant twijfelen om ovulatie testjes te gaan gebruiken. Wat zouden jullie doen?
maaike - schreef op 11-08 om 16:59
Hoi
Ik ben vanaf december 2015 bezig met de wens om zwanger te worden van een eerste kindje 
Ook ik twijfel om ovulatie testen te gebruiken en temp bijhouden 
Maar ben er niet over uit
Wil er namelijk ook niet te veel en gestrest mee bezig zijn
Linda - schreef op 12-08 om 05:22
Hoi iriske het is wel ontzettend makkelijk.Je weet niet hoeveel vrouwen er naast zitten.Ik krijg bv heel laat mijn ei.Dat had ik echt niet geweten zonder testen.Bij de action kan je ze ook kopen voor 2.49 euro en ze werken heel goed.Ik gebruik ze alleen in combinatie met cb omdat ik die nog duidelijker vind maar ook een heel stuk duurder.
Welkom maaike.Wij zijn vanaf januari bezig en ook voor het eerste kindje.Spannend allemaal he.Je moet doen waar je je lekker bij voelt.Succes
Linda - schreef op 12-08 om 05:29
Hoi vivian
Ik voel ook echt helemaal niets en ben bang dat ik misschien al morgen ongi word.Meestal dag eerder dan de kalender aangeeft.Dus dat word maandverband mee naar de efteling.Twijfel nog over de achtbanen.Volgens mijn ha kan je geen miskraam krijgen op die manier en als ik zwanger ben dan ben ik het wel heel vroeg.Of zal ik een vroege test doen?Welke is goed?Pffff moeilijk allemaal.Zondag nod
Hoe gaat het nu met jou?
Dikke kus
Vivian - schreef op 12-08 om 06:06
Hoi lieverd! Wat leuk de Efteling!! Ik snap je zorgen en voor mijn gevoel zou een achtbaan geen kwaad moeten kunnen. Maar ik heb er geen ervaring mee. Zo dichtbij je nod zou ik morgenochtend een zw test van kV doen. Dan weet je hoe het zit van bunnen en kun je zorgeloos genieten tich?

Ik voel na een week met buikpijn nu even niets. Wachten op zondag dus!
Puk. - schreef op 12-08 om 09:25
Spannend Viv!

Ik heb eens rondgeneusd Linda, vond het wel een leuke vraag waar ik nooit over na heb gedacht.
Iemand van een atractie park zelf zegt het volgende:

Ik als medewerkster van een pretpark kan je vertellen dat je vraag helemaal niet zo dom is,de waarschuwingsbordjes staan daar omdat een vrouw die al verder heen is in de zwangerschap een dikke buik heeft en dan de beveiligingsriemen/stangen niet meer in de buik mogen worden gedrukt.
Met 8 weken is er over het algemeen nog geen dikke buik en zit de embryo veilig in de baarmoeder en kan er door de achtbaan of een andere snelheidsmonster niet zoveel gebeuren,alleen als je erg misselijk bent :lol:
En besef dat een achtbaan snelheden van rond de 120kilometer per uur haalt,er gebeurt dan wel van alles met je lichaam wat dat gekriebel in je buik verklaart en natuurlijk de aderelina die vrijkomt,kan voor een hoge bloeddruk zorgen en mensen met hartfalen mogen daarom niet in een atractie die deze snelheden behaalt,verder heeft de gemiddelde achtbaan een looping waardoor je op je hoofd hangt,bedenk zelf dan eens wat er gebeurt in je lichaam.

Puk. - schreef op 12-08 om 09:27
Wat ik wel vind is dat je ook gewoon lekker kan door seksen, dat stoot ook behoorlijk hoor haha.
Vliegen gaat ook met een enorme snelheid en dat zou met 4 weken ook gewoon kunnen. Het zit er wel veilig als het er zit
Maat mocht je het niet vertrouwen laat je de achtbaan voor wat het is, er zijn nog vele andere leuke attracties gelukkig
Linda - schreef op 12-08 om 10:15
Hoi vivian ik heb de 2 voor5 van kv gekocht.Misschien vanmiddag wel ff een testje wagen.Ik heb echt geen geduld als ik ze thuis heb liggen hahaha Ze branden gewoon.Wanneer ga jij een testje wagen?

Hartstikke bedankt summer.Ik ben echt gerustgesteld.Ga morgen lekker genieten.Hoe gaat het nu met jou summer?
Dikke kus x
Puk. - schreef op 12-08 om 11:19
haha die testdrang is bij iedereen gelijk denk ik, het is ook zoooooo verleidelijk. Hoeveel dagen voor je nod zit je nu ook al weer?

Het gaat goed Linda! Zit op mijn ei te wachten die vermoedelijk na het weekend komt, dus mijn vriend en ik genieten volop van elkaar!
maaike - schreef op 12-08 om 11:32
Hoi Linda, dank je.
Jij ook succes !!
Vivian - schreef op 12-08 om 16:51
Linda, super veel plezier morgen! Testje nog gedaan?

Summer, voorzichtig sexen, hihi!
Linda - schreef op 12-08 om 20:18
Hoi meiden
Ja ik heb een testje gedaan en helaas geen vaag tweede streepje te zien.
Ik zit nu 2 dagen voor mijn nod.Of omdat ik mijn ei pas cd20 of cd21 kreeg ismijn nod later.Afwachten maar.Ook zo dom dat testen voor je nod.Iedere keer doe ik het weer.
Veel plezier alvast summer maar dat gaat vast wel lukkenGebruik je ovu testen?
Ik duim voor je vivian dat zondag een ongi vrije dag word
En bedankt en dikke kus 
Vivian - schreef op 12-08 om 20:57
Ik duim ook voor jou lieverd!
Linda - schreef op 14-08 om 10:50
Hoi meiden 
Hoe is het?

En vivian hopelijk nog geen bloed gezien?
Vandaag is toch ook je nod?
bij mij nog niets maar heb mijn ei ook heel laat gehad.Ik durf niet te testen omdat eergisteren was er nog geen vaag streepje te zien.Dus wacht denk ik nog maar ff.
Spannend 
Dikke kus
Puk. - schreef op 14-08 om 12:30
nee gebruik geen ovu testen, puur op geluk
spannend linda, het kan nog 
Vivian - schreef op 14-08 om 12:34
Helaas hier gister lek geprikt door ml!  Op naar de volgende ronde dan maar! Super spannend voor jou Lin! Vandaag nod toch? Voel je iets?
Puk. - schreef op 14-08 om 12:35
ownee  balen viv!
kom anders bij nod sept? is erg gezellig en slepen we je er weer door 
Linda - schreef op 14-08 om 15:31
He Vivian wat jammer.Gaat het een beetje?
Mijn nod is dus eigenlijk vandaag en nog niets.Ik voel me helemaal niet lekker.Moe hangerig soms misselijk beetje zweverig maar kan ook van het laat naar bed gaan hahahaha heel erg maar kan er slecht tegen.Ga me echt oud voelen hahaha mijn ei was heel laat dus mijn ongi zal ook laat komen.Durf niet te testen.Pas 8 en 9 dagwn geleden positieve ovu test gehad.Dus moet nog maar geduld hebben 
Dikke kus
Vivian - schreef op 14-08 om 16:31
Hi lieve Summer! Heb me al aangesloten daar, leuke groep en iedereen heel open dat vind ik wel fijn!

Lin, ik ga super voor je duimen. Nog geen ongi gevoel?
Linda - schreef op 14-08 om 17:09
Nee vivian dat nog niet.Dank je wel en anders zie ik je ook in de groep van september.We zien wel x
Vivian - schreef op 14-08 om 18:20
Neeee jij moet gewoon naar mei mama's!!
Linda - schreef op 14-08 om 19:47
Hahaha ja ik hoop het maar wachten maar af.Dank je
Meid.Wanneer komt je ei ongeveer weer?

Dikke kus
Vivian - schreef op 14-08 om 21:23
Ik denk over een anderhalve week! Meestal rond cd14. Ga je morgen testen?
Linda - schreef op 15-08 om 07:21
Goedemorgen 
Heb net een testje gedaan en helaas super negatief.Echt nog geen vaag streepje te vinden.Heb nu ook een ongi gevoel dus zal wel snel doorbreken.Flink teleurgesteld en ga afspraak maken bij HA.Word beetje moe van dat het nu weer zo onregelmatig is.Dus ga toch maar kijken of alles wel oke is.Hoe is het met jullie?
Dikke kus
Puk. - schreef op 15-08 om 08:27
Ojee balen Lin! Dat is niet leuk
Hou je ons op de hoogte mbt je HA?
Mocht je behoefte hebben kom dan bij NOD sept.  gaan we er vol goede moed nog een ronde tegenaan.
Die plakker komt voor ons ook!
Vivian - schreef op 15-08 om 09:11
Balen lieve Linda! Hopelijk samen een plakker in de volgende ronde!!
Linda - schreef op 15-08 om 10:38
Dank je vivian en summer
Nog geen bloed maar wel soms ongi gevoel en zeurend gevoel links in onderbuik.Hoop dat het dan wel een beetje snel doorbreekt.
Hoe is het met jullie?
X

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'Proberen voor het eerste kindje' in het Zwanger worden forum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook

Ga naar pagina ...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21