@pingu welkom ik heb je op de lijst gezet ik zou de 1ste dag na het bloeden als cd 1 rekenen. Zal ik jou dan bij nod onbekend zetten? En wil je dat ik dan ronde 1 na miskraam neerzet? Succes deze ronde
@essie je kan altijd een goedkoop testje doe 2v5 of action om het echt zeker te weten
@pingu Mag je er trouwens na je miskraam gelijk weer voor gaan? Ik kan me herinneren dat ik toentertijd een cyclus moest wachten
@essie je kan het ook gemiddelde van 28 en 35 want lijkt me toch wel fijn om ongeveer te weten wanneer je weer ongesteld moet worden of wacht je liever tot na je eisprong?
@pingu wat rot voor je een miskraam volgens mij zijn we in dit nod oktober groepje met aardig wat meiden die een miskraam hebben meegemaakt.. aan de ene kant akelig maar we weten dan ook allemaal hoe dat is en voelt zeg maar en kunnen elkaar erin steunen! Mijn kinderwens is sinds de miskraam alleen maar sterker geworden. Ik zou direct nadat het bloeden is gestopt beginnen met ovu testen
@ananasje het advies daarin verschilt maar volgens mij willen sommige gyns alleen dat je wacht omdat dat makkelijker is uit te rekenen hoe lang je zwanger bent mocht het meteen lukken. Omdat ze rekenen vanaf 1e dag laatste ongesteldheid zeg maar. Medisch gezien is er - als je gewoon schoon bent na de mk - geen reden om uit te stellen volgens mij.
Ik gebruik altijd de sensitest. De dipsticks gebruik ik rond mijn ei en als ik vind dat hij donkerder word pak ik de digitale.
Bij mij zei de ene arts je moet een cyclus wachten en de ander dat we dat niet hoefde. Heel tegen strijdig. Wij hebben wel gewacht ook vanwege dat het mentaal en lichamelijk wat tijd nodig heeft .
Hi ladies, ik meld me hier ook maar vast aan! Ik zit ook nog in het september groepje omdat mijn NOD ergens eind september / begin oktober is, maar ik niet met zekerheid kan zeggen wanneer omdat mijn cyclus onregelmatig is. Ga deze maand maar eens met ovulatietesten werken, dan hoop ik een beter beeld te krijgen!
30 september/1 oktober - Knoetje - 33 jaar - 2e kindje - 3e ronde
Hi ik wil me ook graag aanmelden.
Sinds maart gestopt met de pil voor ons eerste kindje, 27 jaar en net ongesteld geworden na 7 rondes dus nu voor de 8e ronde.
gemiddelde 26 dagen cyclus (tussen de 25 en 27 dagen) en ben sinds vorige maand begonnen met ovu testen en deze maand positief op dag 13. Iets latere ovulatie dan "normaal" en dus komende maanden nog door met ovu testen. helaas is iedereen in mijn familie super snel zwanger (1 tot 3 rondes) dus heb niet echt een ervaringsdeskundige in de buurt...
Hallo dames,
Ik kom mij melden voor deze groep, ik heb vandaag helaas mijn ms gekregen. Mijn Nod is 4 oktober ik heb een korte cyclus van 24 dagen.
35 jaar, derde kindje , ronde 10
Is er iemand in dit clubje die toevallig een korte(re) luteale fase heeft? Ik kan niet echt eenduidig vinden vanaf wanneer deze fase als te kort word gezien en of het moeilijker is om dan zwanger te worden. Merk dat ik er eigenlijk in mijn omgeving met niemand over kan praten (mijn beste vriendin is de enige die weet dat we het aan het proberen zijn en zij reageert enkel met, je moet er niet zo mee bezig zijn het komt wel... ) het enige wat ik af en toe wil is het erover kunnen hebben. Maar hoe kun je er nou helemaal compleet niet mee bezig zijn?! Echt die laatste dagen voor je NOD zijn gewoon killing!
@dotjee vanaf 11 wordt gezien als kort maar zeker niet onmogelijk om dan alsnog zwanger te raken. Onder de 7 is echt te kort en dan kan het ook verder onderzocht worden. Hoe kort is jou LF?
Ik ben afgelopen cyclus gaan testen en had een flinke postieve te pakken op cd13 middag en cd14 halverwege de ochtend (toch handig dat thuis werken). Mijn cyclus was nu 25 dagen dus dat betekent 11 dagen dan? Ga deze maand nog eens testen om te kijken of het weer zo is. Ohja en had vanaf cd24 al de bekende buikpijnkrampen en lichtroze en bruin bloed dat is verder vrij normaal dat ik een dag heb waarop het beginnend is maar nog niet doorzet.
Ik meld me hier ook aan.
Betty, 37jr, ronde 3,5jr+, 2e kindje, nod 1okt.
Voor de nieuwe dames, we hebben 2 jaar gewacht op medische hulp. Toen 6x iui gedaan zonder succes en wachten nu op een kijkoperatie. In de tussentijd proberen we het toch maar gewoon.
@dotjee 11 wordt nog gezien als normaal dus geen zorgen
@betty welkom ik zet je op de lijst succes deze ronde hadden jullie voor jullie 1ste kindje ook een traject nodig?
Onze 1e was netjes binnen het jaar raak, op de natuurlijke manier. Hij is wel met een keizersnede geboren.
Sara dat doe ik, de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Mn man werkte de laatste 2mnd niet echt mee, maar die heb ik er weer bij gesleurd. Niet geschoten is altijd mis he