Wie is er allemaal 14 weken zwanger op brabbels ? Vind je het leuk om te zien wie er ook in week is uitgerekend ? Kijk dan snel verder !
Er zijn 0 dames 14 weken zwanger. Er zijn 0 dames zijn in verwachting van een meisje, 0 dames zijn in verwachting van een jongen en 0 dames weten het nog niet of houden het geheim !
Geef ons dan door wanneer je uitgerekend bent en ontvang van week tot week updates over je zwangerschap! Voor alle vragen over je zwangerschap en jouw baby kun je natuurlijk ook terecht in het zwangerschapsforum.
In het tweede en derde trimester van je zwangerschap heb je meer kans op een zwangerschapsmasker dan wanneer je niet zwanger bent. Door extra gevoeligheid van je huid op sommige plekken op je gezicht kleuren deze sneller in de zon waardoor je bruine vlek
Ook al kun je je baby nog niet vasthouden, zo kom je toch alles te weten!
Aanmelden NieuwsbriefHeb je vragen over je zwangerschap of wil je lezen wat anderen meemaken? kijk dan in het zwangerschapsforum